-
LGBT, ideologia i dlaczego NIE idę na kompromis…
Czy LGBT to ideologia? A może to lesbijki, geje, biseksualiści i osoby transpłciowe? Jaki stosunek do nich powinien mieć chrześcijanin? Dlaczego nie idę na kompromis?
Wszystko ma jakiś sens. Musimy go tylko znaleźć
Czy LGBT to ideologia? A może to lesbijki, geje, biseksualiści i osoby transpłciowe? Jaki stosunek do nich powinien mieć chrześcijanin? Dlaczego nie idę na kompromis?